Afyonkarahisar TSO Duyuru Kapat

 

ATSO’da Aidat Borçlarına Yapılandırma Fırsatı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na (ATSO) birikmiş aidat borcu bulunan üyeler, 31 Ekim 2016 tarihine kadar ATSO Hizmet Binası’na başvurarak yapılandırma fırsatından yararlanabilecek.

Tüm Türkiye’de 19 Ağustos 2016 tarihi itibari ile yürürlüğe giren 6736 Sayılı Kanun’un 11. Maddesi’nin beşinci fıkrası gereği borcu bulunan oda üyelerine, borçlarını 6 taksitte ödeme fırsatı getirildi. Oda üyeleri, söz konusu borçları taksit yerine peşin ödemeleri halinde borç faizinden muaf tutulacak.

YAPILANDIRMA İÇİN GEÇ KALMAYIN

Söz konusu yapılandırma kapsamında oda ve borsa üyelerine birikmiş aidat borçlarını taksitlendirme fırsatı da sunuluyor. Yasa sadece 30 Haziran 2016 tarihine kadar ödenmemiş olan aidat borçlarını kapsıyor. ATSO üyelerinin bu haktan yararlanabilmeleri için 31 Ekim 2016 tarihine kadar http://www.afyontso.org.tr/evraklar2016/atso_yapilandirma_dilekcesi.docx linkinden indirdikleri dilekçeyi doldurarak,  başvuru yapabilecek.

 

 

DEMOKRASİDEN VAZGEÇMEYECEĞİZ

15 Temmuz tarihinde millet iradesine karşı, asker kıyafeti kisvesi altında isyan hareketi ile darbe kalkışması yapanlara, Aziz Milletimiz ile başta demokrasiye inanmış asker ve emniyet mensupları olmak üzere ülkenin bütün kurumları en güzel cevabı vermiş, hukuksuz ve ahlaksız hareketi defetmiştir.

 

Vatan, Millet ve  Demokrasi karşıtlarına karşı iktidarı ve muhalefetiyle siyasi partilerimizin birlik ve beraberliği ile Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı duruşu takdirle karşılanmıştır. Milletin iradesine karşı yapılan bu aymaz saldırı, Ulu Önder Atatürk’ün ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' ülküsüne inanan bağımsızlığa inanmış meydanları dolduran milletimizin  birlik ve dayanışma içeren örnek duruşu ile yok edilmiştir.

 

Darbe girişimi yapanları ve bunları planlayanları lanetliyoruz. Millet olarak demokrasi ve özgürlüğümüze sonuna kadar sahip çıkacağız. Darbeye karşı özgürlüğümüzü savunmak için canlarını feda eden asker, polis, sivil demokrasi şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, yaralılara acil şifalar dileriz. Allah Devletimize, Milletimize, Demokrasimize ve Birliğimize zeval vermesin.

 

AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

 

 

 

 

 
Iletisim Yeni Sayfa 1

letiim Formu

Adnz Soyadnz:
E-Posta Adresiniz:
Telefon Numaras:
lgili Birim:

Mesajnz

Gvenlik Kodu - Gvenlik kodunu gremiyorsanz fkarsen@afyonkarahisartso.org.tr adresine mail atnz. 

Adres

 Enlem : 3847'18.68"K      -     Boylam :   3027'32.11"D

Drtyol Mah. Turgut zal Cad. No:69  03040 Merkez/AFYONKARAHSAR

Telefon & Faks

Telefon : +90 (272) 213 56 57  Faks : +90 (272) 213 56 60

 

E-Posta & Web

info@afyonkarahisartso.org.tr - www.afyonkarahisartso.org.tr

 

 
 

|Garanti ve Mutabakat | | Gizlilik Beyanı | | Kullanım Kuralları |  | Ödeme Destek | | Tüketici Hakları |

Tüm Hakları Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası'na Aittir. © 2015
Tasarım ve Barındırma